4 položek celkem
RGF CleanAir DeskAir

Moderní AOP fotohydroionizační čistička vzduchu pro domácnosti a kanceláře.

Kód: CLAAOPDA
RGF CleanAir Micro 5" CELL

Malá průmyslová fotohydroionizační AOP čistička vzduchu.

Kód: CLAAOPM
RGF CleanAir Mini 9" CELL

Výkonná profesionální fotohydroionizační AOP čistička vzduchu.

Kód: CLAAOPMI
RGF CleanAir QuickTreat

Vysoce výkonná profesionální fotohydroionizační AOP čistička vzduchu.

Kód: A/QUICKTREAT8145

Nejúčinnější technologie na čištění a dezinfekci vzduchu na našem trhu od společnosti Cleanair Europe

Zbavte se nebezpečných bakterií a virů ve vnitřním ovzduší pomocí fotohydroionizačních (AOP) čističek vzduchu

V tomto systému fotohydroionizace AOP dochází uvnitř fotohydroionizační lampy k reakci UV záření s katalyzátorem tvořeným čtyřmi druhy kovu. Výsledkem tohoto procesu jsou vysoce oxidační činidla zahrnující hydroperoxidy, hydroxidové ionty a superoxidové ionty, které jsou pomocí AOP čističky uvolňovány do ovzduší. Tato oxidační činidla se šíří prostorem pomocí Brownova pohybu a aktivně vyhledávají molekuly mikroorganismů jako jsou viry, plísně, bakterie a pachy, které poté rozloží na vodu a kyslík. Tato aplikace je navíc bezpečná pro okolí, takže můžete být při činnosti zařízení v místnosti přítomni. Je vhodná pro stálou pevnou? instalaci do místnosti, v níž poté vytváří zdravé prostředí.

Čističky Cleanair Europe jsou již více než 20 let zkoumány a testovány nezávislými laboratořemi po celém světě. Poslední taková studie ukazuje, že účinnost našich čističek na hubení koronaviru vyvolávajícího onemocnění COVID-19 je 99,9%. Touto účinností se v praktickém testu nemůže pochlubit žádná jiná technologie na světě.

Budete-li chtít poradit s výběrem těchto technologií, neváhejte se na nás obrátit. Čističky jsou dostupné v mobilních verzích pro časté nebo i méně časté přenášení, ale také jsou dostupné verze, které jsou určené pro stálou instalaci na stěnu. Vrcholovou řadou jsou pak čističky, které jsou určené pro zapojení do VZT (rozvodů vzduchoteniky), které vám dezinfikují a čistí vzduch permanentně v celé budově. V takovém případě dokáží čistit a dezinfikovat celou budovu najednou.

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo zavolejte našemu obchodnímu zástupci na tel. číslo +420 776 667 430.