HEPA čističky vzduchu

Nejprodávanější

DRI-EAZ DefendAir HEPA 500
DRI-EAZ DefendAir HEPA 500 Průmyslová čistička vzduchu
Pouze pro přihlášené
Kód: F284-230V
 
1 položek celkem
DRI-EAZ DefendAir HEPA 500

Průmyslová čistička vzduchu.

Kód: F284-230V

Dosáhněte nejlepší možné účinnosti v čištění a filtraci vzduchu s HEPA čističkami DRI-EAZ

HEPA filtr je jediná filtrační technologie, u které je vědecky prokázáno, že dokáže odfiltrovat jemné částice s účinností více než 99 %

Čističky vzduchu s HEPA filtry dosahují účinnosti až 99,999995% při filtrování částic dokonce 33x menších než průměr lidského vlasu (0,3 mikrometru). HEPA filtr je v současnosti jediná filtrační technologie, u které je vědecky prokázáno, že dokáže zachytit takto jemné částice s účinností více než 99%. V našem e-shopu naleznete čističky s HEPA filtry třídy 13, které mají účinnost 99,97% a jsou nejlepšími komerčně prodávanými typy HEPA filtrů.

HEPA filtry jsou vhodné proti alergenům, zápachu od cigaret, jsou vhodné do prašného prostředí, pro školy, domácnosti i kanceláře. Pomáhají v oblastech s vysokou koncentrací smogu, v průmyslových regionech, a to zejména během epidemií. Čističky z této nabídky dokáží přefiltrovat vzduch v místnosti několikrát za hodinu. Ano, nejedná se o chybu, ale o skutečnost. Oproti komerčně používaným čističkám, které dokáží přefiltrovat vzduch většinou 3x za 24 hodin, naše čističky dokáží profiltrovat vzduch v místnosti o rozloze 350 m³ i 6x za hodinu.

Čištění a kvalita vnitřního vzduchu je rozsáhlý obor, kterému nemusí rozumět každý. Chcete-li poradit s výběrem vhodné technologie pro vaše potřeby, neváhejte kontaktovat našeho obchodního zástupce na tel. čísle +420 776 667 430 nebo nás kontaktuje emailem na info@dischem.cz.