Extrakční hubice na sedačky

Nejprodávanější

SapphireScientific Upholstery Pro (ruční hubice na čalounění)
SAPPHIRE SCIENTIFIC Upholstery Pro
Pouze pro přihlášené
Kód: 75
 
9 položek celkem
PMF nízkoprofilová celonerezová hubice s uzavřeným sprejováním - šíře 10 cm

Hubice s pracovní plochou 10 cm určená k čištění sedaček.

Kód: U1520CA
PMF celonerezový detailer s vnějším sprejováním Kód: U1560
PMF detailer s uzavretým sprejovaním DISCHEM.sk 01 Kód: U1560C
PMF ekonomický detailer s vnějším sprejováním - šíře 9 cm Kód: U1560P
PMF ekonomický detailer s vnitřním sprejováním - šíře 9 cm Kód: U1560PS
PMF celonerezový detailer s vnitřním sprejováním - šíře 9 cm Kód: U1560S
vyr 2169NS10ALL M hubice na calouneni kovova

Santoemma Sabrina je kompaktní a profesionální extraktor na čištění koberců a tvrdých podlah s vysokým sacím výkonem a krátkou dobou schnutí.

Kód: NS10ALL-M
SapphireScientific Upholstery Pro (ruční hubice na čalounění) Kód: 75

Hubice na čištění čalounění od společnosti PMF, Sapphire Scientiffic, KleenRite a Rotovac

Nedělejte při čištění sedaček kompromisy - vsaďte na profesionální hubice k extraktorům

Nabízíme vám nepřeberné množství vysoce kvalitních hubic na čištění sedaček, čalouněného nábytku, ale i interiéru automobilů nebo jiných dopravních prostředků jako jsou autobusy, nákladní vozidla, vlaky, letadla či lodě. V naší nabídce naleznete nejširší výběr hubic na čalounění, a to v Evropě. Máte rádi hubice konvenčního provedení, nebo dáváte přednost detailerům? Upřednostňujete plastové, nerezové nebo titanové provedení? Hledáte detailer s vnějším sprejováním, vnitřním sprejování nebo uzavřeným sprejování? Hledáte detailer na auta? Pracujete s různými tlaky čerpadel extraktorů? Chcete mít do hubice průhledné okénko, abyste viděli, co vysáváte, nebo by se vám líbil regulátor sacího výkonu nebo čerpadla? Toto všechno a ještě mnohem více u nás naleznete.

Náročným technikům nabízíme hubice pro extrakční čištění čalounění s nízkou vlhkostí od společností KleenRite, Sappphire Scientific a Rotovac, díky kterým budete čistit sedačky rychleji, šetrněji a s menším úsilím. Čalounění po nich bude navíc rychle suché, což ocení každý vás zákazník.

Možností výběru extrakčních hubic na sedačky a čalouněný nábytek je nepřeberné množství a při výběru je zapotřebí zohlednit mnoho nejrůznějších faktorů, které vám pomohou s nakonfigurováním té nejlepší možné hubice pro vaše potřeby. Máte malý spotter s nízkým provozním tlakem čerpadla, kterému bude dostačovat plastový spouštěcí ventil, nebo naopak pracujete s vysokotlakými extraktory, které vyžadují spouštěcí ventily z pevnějších materiálů jako je mosaz nebo nerez? Děláte spíše domácnosti, kde vám bude dostačovat užší detailer, nebo naopak děláte konferenční místnosti se stovkami nebo dokonce tisíci sedaček, takže více oceníte širší provedení hubic na sedačky? Proměnných je opravdu mnoho - přes pouhé doplňky až po opravdu funkční vybavení, které budete při své práci potřebovat. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý návod a infografiku, jak můžete vhodnou hubici na čištění sedaček a čalounění z naší nabídky vybrat: Jak správně vybrat hubici na sedačky a čalouněný nábytek?

Pokud si ani tak nebudete vědět rady a budete chtít poradit, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho emailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.