Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Čisticí prostředky Thomil Profesional nově na českém trhu

Jsme velmi potěšeni, že jsme se stali distributorem společnosti Thomil Profesional pro Českou republiku a rozšíříme tak portfolio našich výrobků o další špičkové produkty nadstandardní kvality. Představujeme Vám společnost Thomil Profesional. 

Více než 50 let jsme součástí domácností milionů lidí v celém Španělsku a pomáháme Vám s každodenními domácími pracemi. Nyní přicházíme i do Vašich zaměstnání, společností a firem. Spolu s rozšířením pracovního týmu o řadu nových odborníků v daném oboru přináší společnost Thomil Profesional na trh novou generací výrobků: chemické prostředky zajišťující hygienu a čistotu, zdravotní nezávadnost a firemní prosperitu.

Náš sortiment profesionálních produktů je určen pro celou řadu oblastí: výroba potravin a nápojů, hotelnictví, veřejné zdraví, pečovatelské domy, veřejné a soukromé agentury, průmysl, automobilový sektor, vzdělávání, hygiena a úklidové služby, námořní průmysl, prádelny a široké spektrum komunit.

Plánujeme také dále investovat do rozvíjejícího se odvětví, kterým je: profesionální čištění, mytí a úklid.

Své investice budeme i nadále vynakládat na získání vysoce kvalifikovaných pracovníků, kteří se budou plně věnovat naplnění Vašich potřeb. Své úsilí věnujeme neustálé kontrole kvality a zlepšování designu produktů tak, abychom Vám práci co nejvíce usnadnili a zpříjemnili. Naším cílem je samozřejmě poskytovat také prvotřídní a dostupné služby, jejichž součástí je technická podpora v době před vlastním nákupem i po nákupu produktů, poradenství s dávkováním, školení, konzultace v oblasti profesionálních hygienických opatření a pomoc s logistikou s cílem zefektivnit Vaše skladové hospodářství a uspořit náklady. Nabízíme služby, které Vám zajistí komerční benefity a reálnou podporu.

Hledáte-li kvalitní výrobky pro své podnikání od vysoce kvalifikovaného dodavatele, pak Vám zaručujeme, že na nás se můžete spolehnout. Dodáváme nejmodernější výrobky a technologie, které jsou zároveň ekologicky šetrné. Vaši klienti i Vaši spolupracovníci si všimnou skvělé čistoty Vašeho provozu. Využitím našich služeb můžete jen získat.

Vložte svou důvěru do produktové řady Thomil Profesional a nebudete litovat.

V tuto chvíli naše společnost dodává kompletní řadu koncentrovaných prostředků ThomilMagic a prostředků na pravidelné mytí podlah. Sortiment neustále rozšiřujeme, tak sledujte naše stránky, aby Vám nic neuteklo. 

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.