Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Školení

Seminář na čištění koberců

Společnost Dischem s.r.o. a Úklidový veletrh v Lysé nad Labem Vás srdečně zvou na hodinový teoretický seminář týkající čištění koberců. Seminář je určen začínajícím podnikatelům, kteří se chtějí čištění koberců věnovat. Zároveň je tento kurz určen pro ty, kteří se čištění koberců již věnují a...

Více informací

Základní kurz na čištění koberců

Školení je určeno začínajícím podnikatelům, kteří se chtějí čištění koberců věnovat. Zároveň je tento kurz určen pro ty, kteří se čištění koberců již věnují a chtějí si zdokonalit své dovednosti a znalosti a mají zájem se dozvědět o nových a moderních metodách a technologiích.

Více informací

Online kurz Specialista na péči o vlněná vlákna s certifikací WoolSafe

Tento on-line kurz předpokládá, že student dosáhl v čištění koberců přiměřeně vysoké úrovně znalostí a zkušeností. Je zamýšlen jako základní zdroj informací pro ty, kteří se zabývají údržbou domácích nebo komerčních koberců z vlny a jako nástavba pro náš Základní kurz na čištění koberců.

Více informací

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.