Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Dischem akademie

V Dischem akademii poskytujeme odborná školení, technické manuály a poradenství všem, kteří se zabývají profesionálním úklidem. Učíme firmy nejen profesionálně uklízet, ale i ošetřovat a renovovat. Kurzy provádíme jak prezenční formou, tak i online. Jako aktivní členové organizace WoolSafe vám zároveň nabízíme kurzy s mezinárodně uznávanou certifikací, jako je například kurz “Specialista na péči o vlněná vlákna”, po jehož úspěšném dokončení získáte celosvětově uznávaný certifikát této organizace.

Věříme, že díky našim kurzům pomůžeme profesionálům zabývajícím se údržbou různých materiálů získat potřebné znalosti a dovednosti, které následně dokáží promítnout u svých zákazníků a při tvorbě cen. Profesionálové tak získají nejen potřebnou odbornost, ale i vyšší zisky ze svého podnikání.

Seminář na čištění koberců a čalounění

Společnost Dischem s.r.o. a Úklidový veletrh v Lysé nad Labem Vás srdečně zvou na hodinový teoretický seminář týkající čištění koberců. Seminář je určen začínajícím podnikatelům, kteří se chtějí čištění koberců věnovat. Zároveň je tento kurz určen pro ty, kteří se čištění koberců již věnují a...

Více informací

Základní kurz na čištění koberců

Školení je určeno začínajícím podnikatelům, kteří se chtějí čištění koberců věnovat. Zároveň je tento kurz určen pro ty, kteří se čištění koberců již věnují a chtějí si zdokonalit své dovednosti a znalosti a mají zájem se dozvědět o nových a moderních metodách a technologiích.

Více informací

Online kurz Specialista na péči o vlněná vlákna s certifikací WoolSafe

Tento on-line kurz předpokládá, že student dosáhl v čištění koberců přiměřeně vysoké úrovně znalostí a zkušeností. Je zamýšlen jako základní zdroj informací pro ty, kteří se zabývají údržbou domácích nebo komerčních koberců z vlny a jako nástavba pro náš Základní kurz na čištění koberců.

Více informací

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.