Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Prostředky pro odborné čištění čalounění | Dischem.cz

Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky čisticích prostředků Chemspec a MasterBlend a technologií na čištění čalounění. V našem širokém sortimentu naleznete produkty americké společnosti Legend Brands (Chemspec, VersaClean, Sapphire Scientific), KleenRite, Rotovac, VonSchrader, které jsou špičkami tohoto oboru

Zažijte v čištění čalounění výsledky, které jste doposud neznali

Stejně jako koberce, tak i čalouněný nábytek plní v interiéru funkci filtru. Jeho pravidelným čištěním se docílí zlepšení kvality vnitřního ovzduší a sníží se množství polétavého prachu a alergenů, které člověk vdechuje.

Čištění čalounění prošlo za poslední dobu významným vývojem a byla vynalezena spousta šikovných, ale i naprosto zbytečných technologií. V Dischemu tyto trendy bedlivě sledujeme, jezdíme na veletrhy po celém světě a vybíráme pro Vás to nejlepší. Díky našim technologiím dosáhnete nevídaných výsledků, díky kterým se k Vám budou Vaši zákazníci neustále vracet.

V našem sortimentu naleznete široký výběr čisticích prostředků Chemspec, MasterBlend, díky kterým si poradíte se znečištěním na jakémkoliv typu vlákna. Nabízíme široký výběr extraktorů od renomovaných značek VersaClean a KleenRite, které patří mezi nejvýkonnější a nejspolehlivější na světě. Extraktory můžete vybavit širokou škálou detailerů, hubic na čalounění, nebo na sedačky automobilů od společnosti PMF Tools.

Pro ty, kteří upřednostňují čištění čalounění s nízkou vlhkostí, máme k dispozici patentované hubice Sapphire Scientiffic, KleenRite a Rotovac nebo u nás můžete zakoupit extrakční generátory suché pěny od společnosti VonSchrader.

Většinu těchto technologií Vám rádi zdarma předvedeme u některého z Vašich zákazníků nebo v našem tréninkovém centru. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.