Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Nabídka volných míst | DISCHEM

Pomocí našich produktů dokážeme zlepšit kvalitu vnitřního ovzduší a zdokonalit životní komfort stovkám tisícům lidí v České republice, ale i v zahraničí.

Většina našich produktů je na tuzemském trhu unikátních a nemají žádnou konkurenci. Pomocí nich dokážeme zlepšovat kvalitu vnitřního ovzduší a můžeme díky nim bojovat se syndromem nemocných budov, kterým v České republice trpí dva lidé ze tří. V našem sortimentu naleznete dokonce i produkty, které jsou schopny s účinností 99,99% bojovat se šířením pandemie spojené s onemocněním Covid-19.

Chcete-li být součástí společnosti, které záleží na zdraví a životním komfortu osob v České republice a myslíte si, že byste mohli být pro náš tým přínosem, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem a nebo se poohlédněte po našich volných pozicích, které jsou vypsané níže.

Obchodní zástupce pro Čechy a Moravu

Obchodní zástupce pro Čechy a Moravu

Jsme malá společnost s velkým odhodláním.
Usilujeme o to, co je v životě důležité: chránit obyvatele budov před nemocemi a civilizačními chorobami.
Jsme DISCHEM a hledáme zapáleného a odhodlaného OBCHODNÍKA, který nám pomůže uzdravit česká pracoviště a zastavit probíhající pandemii!
...

Více informací

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.