Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

  • DISCHEM
  • Vysoušení vzduchu a sanace škod způsobených vodou

Špičkové technologie na vysoušení vzduchu | Dischem.cz

Profesionální technologie na vysoušení vzduchu a sanaci budov od renomovaných amerických společností Dri-EAZ, Kleenrite a Prorestore

Optimální vysoušení vzduchu a sanace budov je široký obor, pro který Dischem s.r.o. nabízí komplexní řešení

Prasklé potrubí, povodně, průnik dešťové nebo hasící vody mohou představovat dlouhodobý problém, i když budou jejich následky ihned odstraněny. Při nedostatečném odsátí vody a přebytečné vlhkosti mohou být dlouhodobé důsledky fatální jak pro stavbu, tak i pro zdraví lidí žijících uvnitř. Voda a přebytečná vlhkost se nahromadí v těsnící a izolační vrstvě, ve stěnách a pod podlahou, způsobí tvorbu plísní a později i trvalé poškození stavby.

Ideální klima v místnosti by nemělo být suché ani příliš vlhké. To platí jak pro průmyslové a komerčně využívané budovy, tak i pro domácnosti. Ideální vlhkost vzduchu svědčí nejen stavebním konstrukcím nebo některým choulostivým materiálům, ale především se kladně podepisuje i na zdraví člověka, který se zdržuje uvnitř.

Společnost Dischem s.r.o. nabízí rychlé a účinné profesionální řešení pro snižování vlhkosti, a to ve všech klíčových oblastech. V našem sortimentu tak najdete dezinfekční přípravky ProRestore na odstraňování plísní z různých povrchů. Dále u nás najdete široký sortiment inovativní americké společnosti Dri-EAZ, která vyrábí vysoce kvalitní a výkonné profesionální odvlhčovače vzduchu, ventilátory a sušičky. Pro vysátí přebytečné vody po vytopení nebo povodních máme potom v nabídce profesionální povodňové extraktory KleenRite.

Vysoušení budov je rozsáhlý obor. Budete-li chtít pomoci s výběrem jakékoliv technologie nebo bude chtít jen něco vysvětlit, neváhejte nás kontaktovat na info@dischem.cz nebo volejte na tel. číslo +420 702 078 350.

V kategorii "Vysoušení vzduchu a sanace škod způsobených vodou" dále naleznete:

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.