Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Dezinfekce a odstraňovače plísní a pachů | Dischem.cz

Objevte víceúčelové čisticí a dezinfekční přípravky pro odstranění plísní a pachů Byotrol

Rozlučte se s nepříjemnými plísněmi a pachy. Díky dezinfekce a odstraňovačům plísní a pachů nemusíte dělat kompromisy

Plísně, mikroorganismy, pachy. To všechno neustále ohrožuje naše zdraví na veřejných místech. Údržba pracovních prostor a veřejných míst proto vyžaduje čisticí prostředky s prodlouženou dezinfekční účinností. Ty kromě odstranění skvrn a neutralizace pachů také účinně likvidují mikrobiální znečištění a přispívají k ochraně veřejného zdraví. Naše dezinfekce a odstraňovače plísní a pachů jsou proto správnou volbou všude tam, kde chcete profesionálně chránit zdraví vás a vašich spolupracovníků, kolegů nebo blízkých. Díky prodloužené účinnosti chrání často dotýkané plochy i po zaschnutí v období mezi čištěním. Formulace našich dezinfekcí a odstraňovačů plísní a pachů zaručuje zničení až 99,99 % bakterií a virů. Můžete si tak být jisti, že je daný povrch po vyčištění skutečně čistý a vydezinfikovaný.

Pro více informací ohledně dezinfekce a odstraňovače plísní a pachů nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.