Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Vyberte si z nabídky profesionálních úklidových prostředků | Dischem.cz

Jsme dodavateli a distributory široké škály profesionálního vybavení pro úklid. V našem sortimentu naleznete prémiové čisticí prostředky Thomil Profesional, kvalitní utěrky, hadry a příslušenství pro úklid Wecoline, úklidové stroje a spotřební materiál jako jsou tekutá mýdla, papírové ručníky, toaletní papíry apod.

Pomůžeme Vám se sestavováním hygienických plánů a úklid Vám zjednodušíme a zlevníme. Při tom společně dosáhneme lepších výsledků a více spokojených zákazníků 

Úklid je v České republice velmi nedoceněný obor. Většina lidí jej vnímá jako nutné zlo a oddaluje jej na poslední chvíli nebo si jej snaží co nejvíce ulehčit a ošidit. Přitom si ale nikdo neuvědomuje, že úklid nemá pouze estetický účel, ale především ten zdravotní. Podle BOZP trpí v ČR 2 lidé ze 3 syndromem nemocných budov. To vede k vážným onemocněním, stresu, nižší produktivitě práce a chronickým zdravotním potížím. Kvalitním a profesionálním úklidem tento syndrom můžete přitom snadno omezit. Jde ale také o prestiž. Nezávislé průzkumy ukazují, že 47% lidí vnímá čistotu prostoru na první pohled. U 42% osob pak viditelné nedostatky v úklidu evokují strach o jejich zdraví a bezpečnost. 35% lidí se o nepříjemné zkušenosti s nedostatečným úklidem podělí s dalšími členy rodiny nebo v práci. 21% lidí pak zváží, zdali v takovém prostředí uzavírat obchody a zdali se do takového prostředí vůbec vrátit. Proto je profesionální úklid velmi důležitý a hodně o majiteli budovy vypovídá.

Naším úkolem je nabídnout komplexní řešení, díky kterému společně dosáhneme zefektivnění celého procesu úklidu, což ocení především Vaši zákazníci a Vaše peněženka. Naše výrobky používají profesionální úklidové společnosti, úřady, vzdělávací instituce, pečovatelské domy, hotely, restaurace apod. Disponujeme širokou škálou výrobků pro řešení jakéhokoliv úklidového problému. Pokud máte konkrétní problém s úklidem, neváhejte nás kontaktovat. Naši zkušení pracovníci Vám rádi poradí ohledně nejlepších produktů a postupů.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.