Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Záplavové extraktory | Dischem.cz

Zbavte se rychle a účinně vody po povodni nebo vytopení s výkonným záplavovým extraktorem KleenRite

Tak jak voda rychle přišla, stejně rychle se můžete jí můžete zbavit díky našemu záplavovému extraktoru. 

Povodeň nebo velká voda je vždy obrovským problémem. Většinou přijde velmi rychle a nečekaně, ale zanechá za sebou spoušť, se kterou se člověk musí vypořádávat ještě dlouho poté. Přitom tomu tak být vůbec nemusí. Stačí vsadit na profesionální pomocníka. Výkonný záplavový extraktor s bezkonkurenční životností. Takový povodňový extraktor vám zaručí výkonnou extrakci vody s bezkonkurenční spolehlivostí. Jedná o vysoce kvalitní stroj pro profesionální použití. Je ideálním řešením pro firmy zabývající se vysoušením a sanací budov, nebo pro hasičské sbory. Hodí se všude tam, kde jsou povodně každoročním nezvaným návštěvníkem. Naše záplavové extraktory dokáží odsát více než 238 l vody za minutu. To jim tak umožňuje efektivní odsávání vody i v těch nejnáročnějších podmínkách bez ztráty výkonu. Velké vody se tak s nimi zbavíte rychle a efektivně. 

Jsme jediní na našem trhu, kteří tyto neuvěřitelné technologie mají v nabídce. Chcete-li se na cokoliv ohledně záplavových extraktorů zeptat, obraťte se na nás na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.