Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Stáváme se členy organizace WoolSafe

Chtěli bychom se s Vámi podělit o skvělou novinu a neuvěřitelný úspěch našeho týmu.

Již brzy se naše společnost stane partnery organizace WoolSafe. Díky této spolupráci Vám budeme moct přinést na naše území kurzy z jejich akademie, ze které jako první spustíme online kurz "Specialista na péči o vlněná vlákna". Absolventi tohoto kurzu se stanou členy této organizace, obdrží certifikát a prestižní ochrannou známku WoolSafe Approved Service Provider, která je jako jediná uznávána po celém světě.

Výrobcům čisticích prostředků na čištění koberců a tkanin pak rádi zprostředkujeme možnost laboratorních testů dle norem organizace WoolSafe, po jejichž úspěšném absolvování získají ochrannou známku WoolSafe na jejich produkty. Jejich produkty tím prokáží, že dosahují nejvyšších čisticích výkonů a zároveň bezpečnosti při použití na vlněných vláknech.

Co je organizace WoolSafe a čím se zabývá?

Organizace WoolSafe je poskytovatelem služeb v oblasti úklidového průmyslu, který se věnuje propagaci osvědčených postupů v péči o koberce a tkaniny prostřednictvím hodnocení a certifikací produktů údržby, vzdělávání a podpory profesionálních úklidových a inspekčních služeb.

Certifikační značka WoolSafe, založená v roce 1991, je v mnoha částech světa široce uznávána jako standard pro dokonalost a bezpečnost chemických látek v péči o koberce, jak pro profesionály, tak pro spotřebitele. Používá jej řada největších světových dodavatelů čisticích chemikálií k identifikaci a propagaci těchto výrobků pro péči o koberce, které jsou zvláště vhodné pro použití na vlně.

Co je WoolSafe Academy a čím se zabývá?

WoolSafe Academy ® je odvětví vzdělávání a výcviku pod hlavičkou organizace WoolSafe. Akademie poskytuje odborné kurzy (jak ve třídě, tak online), technickou literaturu, manuály, profesionální standardy a odborné rady všem, kteří se podílejí na výrobě, prodeji, vlastnictví a údržbě koberců a koberečků.

Stáváme se členy organizace WoolSafe

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.