Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

KleenRite X-Vac (Profesionální sběrač nečistot)

KleenRite X-Vac (Profesionální sběrač nečistot)

Kód: 70000CE
Dostupnost: na objednávku

69.990 Kč

84.688 Kč vč. DPH


Popis produktu

Vyčistěte, obnovte a udržujte vzhled všech typů koberců pomocí sběrače nečistot X-Vac

Nový X-Vac od společnosti KleenRite poskytuje X-trémní odstranění suchých nečistot a vlasů z hloubky vláken koberců, se kterými si vysavače neporadí. X-Vac navíc obnovuje strukturu vláken sešlapaných koberců jako žádná jiný technologie na trhu. Pravidelné použití X-Vacu pomáhá udržet koberce čistší a vizuálně atraktivnější zatímco zaručuje kvalitnější vnitřní ovzduší díky schopnosti pohlcovat více než 99% mikronů prachových částic z ovzduší. X-Vac je "must have" povinným produktem při programové pravidelné údržbě koberců zahrnujícího extrakční čištění horkou vodou a čištění koberců s nízkou vlhkostí v komerčním prostředí nebo v domácnostech. 

Klíčové vlastnosti:

  • Filtrace: Výborné filtrační vlastnosti díky dvojitému filtračnímu systému pohlcujícímu více než 99% mikronů zaručující čisté, zdravé a bezpečné prostředí.
  • Účinnost: Kartáče rotují rychlostí 10.300 ot./min., což je nejvíce ze všech sběračů nečistot na současném trhu a díky tomu dokáže X-Vac sebrat i nejjemnější nečistoty.
  • Motorizace: Systém dvou motorů je chráněn před prachem a nečistotami. Ochranný kryt motorů potlačuje hluk, takže je X-Vac tišší než ostatní sběrače nečistot.
  • Kartáče: Pohon kartáče umožňuje správný přítlak kartáčů i na kobercích s vyšším vlasem. Samonivelační kartáč je reverzibilní, aby se prodloužila životnost kartáče. Kartáč je samočisticí a nepoškodí žádný typ střižených nebo smyčkových koberců.
  • Sbírání nečistot: Snadno přístupný zásobník hrubých nečistot jako jsou například kancelářské sponky jednoduše otevřete a vysypete. Jemné nečistoty se sbírají do jednorázových vaků, které po naplnění vyhodíte podobně jako u vysavačů.
  • Nastavitelná rukojeť: Pohodlí obsluhy je zajištěno s nekonečným stupněm výškového nastavení. Rukojeť disponuje zámkem pro snadnou manipulaci při chůzi po schodech, přepravě z místa na místo a při skladování.
  • Ovládání podtlaku: Pouhým dotykem dvou prstů umožňuje snadné napájení jak kartáčových, tak sacích motorů současně.

Balení obsahuje:

  1. KleenRite X-Vac
  2. Sadu filtru a sáčku

Parametry produktu

Výrobce: KleenRite
Příkon sacího motoru: 360 W
Délka přívodního kabelu: 15,2 m
Hmotnost: 33,1 kg
Rozměry: 47,6 x 48,9 x 1130 cm
Pracovní šířka: 47 cm
Země původu: USA

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.