Vysoušení vzduchu a sanace škod způsobených vodou

Nejprodávanější

27 položek celkem
DRI-EAZ BD1000

Snadno udržovatelný průmyslový odvlhčovač.

Kód: F435-230
DRI-EAZ CFM 1000

Nízkoprofilový průmyslový ventilátor.

Kód: CFM-1000-230V
DRI-EAZ Dri-Pod

Kompaktní sušička podlah.

Kód: F451
DRI-EAZ DrizAir 1200

Profesionální odvlhčovač s vysokým výkonem a snadnou mobilitou.

Kód: F430-230V
DRI-EAZ LGR 7000XLi

Profesionální ergonomický odvlhčovač.

Kód: F412-230V
DRI-EAZ Revolution LGR

Kompaktní odvlhčovač s vysokým výkonem.

Kód: F413-230V
DRI-EAZ STO&GO potrubí

Spirálové flexibilní potrubí pro větrání.

Kód: F405
DRI-EAZ The Cube

Univerzální kompaktní odvlhčovač.

Kód: F571-230V
DRI-EAZ Velo™ Pro

Nízkoprofilový průmyslový ventilátor.

Kód: F505
DRI-EAZ Vortex

Průmyslový výkonný ventilátor.

Kód: F174-230V
KLEENRITE Mega XL

Výkonný záplavový extraktor s bezkonkurenční spolehlivostí.

Kód: 36302CE
Protimeter Aquant

Protimeter Aquant je jednoduchý a spolehlivý vlhkoměr, který vám usnadní hledání vlhkosti v různých materiálech. S jeho neinvazivním měřením a velkým podsvíceným displejem...

Kód: BLD5765
Nahoru
Další produkty

Profesionální technologie na vysoušení vzduchu a sanaci budov od renomovaných společností Dri-EAZ, Kleenrite, Prorestore, Protimeter a dalších výrobců

Optimální vysoušení vzduchu a sanace budov je široký obor, pro který Dischem s.r.o. nabízí komplexní řešení

Prasklé potrubí, povodně, průnik dešťové nebo hasicí vody mohou představovat dlouhodobý problém, i když budou jejich následky ihned odstraněny. Při nedostatečném odsátí vody a přebytečné vlhkosti mohou být dlouhodobé důsledky fatální jak pro stavbu, tak i pro zdraví lidí žijících uvnitř. Voda a přebytečná vlhkost se nahromadí v těsnící a izolační vrstvě, ve stěnách a pod podlahou, způsobí tvorbu plísní a později i trvalé poškození stavby.

Ideální klima v místnosti by nemělo být suché, ale ani příliš vlhké. To platí jak pro průmyslové a komerčně využívané budovy, tak i pro domácnosti. Ideální vlhkost vzduchu svědčí nejen stavebním konstrukcím nebo některým choulostivým materiálům, ale především se kladně podepisuje i na zdraví člověka, který se zdržuje uvnitř.

Společnost Dischem s.r.o. nabízí rychlé a účinné profesionální řešení pro snižování vlhkosti, a to ve všech klíčových oblastech. V našem sortimentu tak najdete dezinfekční přípravky ProRestore na odstraňování plísní z různých povrchů. Dále u nás najdete široký sortiment inovativní americké společnosti Dri-EAZ, která vyrábí vysoce kvalitní a výkonné profesionální odvlhčovače vzduchu, ventilátory a sušičky. Pro vysátí přebytečné vody po vytopení nebo povodních máme potom v nabídce profesionální povodňové extraktory KleenRite.

Vysoušení budov je rozsáhlý obor. Budete-li chtít pomoci s výběrem jakékoliv technologie nebo bude chtít jen něco vysvětlit, neváhejte nás kontaktovat na info@dischem.cz nebo volejte na tel. číslo +420 702 078 350.