Základní informace

Zabýváme se distribucí čisticích prostředků a technologií na čištění koberců, sedaček a k odstraňování škod způsobených přírodními živly, jako je oheň a voda.

Od roku 2009 se pod značkou Carpet Brothers zabýváme čištěním koberců, sedaček a likvidací škod po živelných pohromách. Kvůli nedostatku kvalitních produktů na tuzemském trhu jsme v roce 2014 založili společnost Dischem s.r.o. a spustili internetový obchod nabízející profesionální čisticí prostředky a technologie od světově vyhledávaných výrobců. Najdete u nás produkty renomovaných značek Chemspec, Prorestore, Dri-Eaz, Sapphire Scientific a VersaClean ze skupiny Legend Brands. K tomu v Evropě velmi populární čisticí prostředky na čištění koberců a sedaček Prochem Europe, americké extraktory s nekompromisním výkonem KleenRite, německé vysavače SEBO a další produkty populárních výrobců Rotovac, Orbot, Austria CRB Carpet Cleaner, Host, VonSchrader, Cimex, Columbus a dalších.

Naší aktivitou usilujeme o zkvalitnění podnikatelského prostředí, a proto se sami v tomto oboru vzděláváme a zároveň pořádáme pravidelná školení pro ty, kteří chtějí v tomto oboru začít podnikat a nebo již podnikají, ale chtějí se zdokonalit. Produkty z našeho eshopu sami testujeme a vybíráme pouze ty, jejichž funkčností jsme si jistí.

Máme radost z každé nové spolupráce, proto se na nás neváhejte obrátit v případě, že budete potřebovat pomoci vybrat vhodný produkt nebo konzultovat nějaký problém, na který během svého podnikání narazíte. Budeme se na vás těšit.