117 položek celkem

Santoemma Sabrina je kompaktní a profesionální extraktor na čištění koberců a tvrdých podlah s vysokým sacím výkonem a krátkou dobou schnutí.

Kód: S1000CAA220M
PMF sací hadice k extraktorům 5,08 cm v metráži Kód: AC36BLACK
CCI AUSTRIA TM4

CRB stroj na čištění koberců CCI Austria CRB TM 4 se standardními kartáči

Kód: TM4 X5
CCI AUSTRIA TM4

CRB stroj na čištění koberců CCI Austria CRB TM 4 se standardními kartáči

Kód: TM4 X4
CCI AUSTRIA BRUSH PRO 35 45

Kartáč pro CRB stroj CCI Austria PRO 45

Kód: P45-1
CCI AUSTRIA PRO 45X

Stroj na čištění koberců a tvrdých podlah PRO 45 se standardními kartáči

Kód: PRO 45X
CCI AUSTRIA BRUSH PRO 35 45

Kartáč pro CRB stroj CCI Austria PRO 35

Kód: P35-1
CCI AUSTRIA SPRAYER PRO 35

Stroj na čištění koberců a tvrdých podlah CCI Austria PRO 35 se dvěma protiběžně rotujícími kartáči

Kód: PRO 35X
Rotovac 360i

Rotační extrakční hubice.

Kód: R-VAC-360I
PMF sací hadice k extraktorům 3,81 cm v metráži Kód: AC36ABLACK
PMF HIDE-A-HOSE (Sací hadice a tlaková hadice v jednom)

Sací hadice a tlaková hadice v jednom.

Kód: HAH1-7-5FT
PMF Černá tlaková PVC hadice, 3 vrstvá vyztužená vysokopevnostním PES vláknem (metráž)

Černá neprůhledná PVC hadice, 3 vrstvá vyztužená vysokopevnostním PES vláknem (metráž).

Kód: AC40 BLACK
Nahoru
Další produkty

Vyberte si z naší široké nabídky čisticích prostředků a technologií na čištění koberců. V našem rozsáhlém sortimentu naleznete výrobky americké společnosti Legend Brands (Chemspec, VersaClean, Sapphire Scientific), KleenRite, Rotovac, Austria CRB Carpet Cleaner, HOST, Cimex, Orbot a dalších společností, které patří do světové špičky v tomto oboru

Vyzkoušejte nový standard v čištění koberců

Čištění koberců je dynamicky rozvíjející se obor. Za poslední dekádu bylo vynalezeno nespočet výborných technologií a čisticích prostředků, které se vyplatí sledovat, chcete-li patřit mezi špičky tohoto oboru. V našem sortimentu naleznete nejširší nabídku čisticích prostředků na koberce na českém trhu. Nesmí samozřejmě chybět ani veliký výběr technologií k extrakčnímu čištění koberců, k čištění koberců s nízkou vlhkostí pomocí CRB strojů nebo strojů využívajících absorpci nečistot, generátorů suché pěny či čisticích systémů určených k suchému čištění koberců. Samozřejmě u nás naleznete i různé příslušenství a „vychytávky“, které vám usnadní práci a jejichž pomocí dosáhnete výsledků, díky kterým pozvednete vaše podnikání na vyšší úroveň, takže zákazníci se vám budou rádi vracet.

V našem sortimentu naleznete přes 100 čisticích prostředků určených na koberce od renomovaných výrobců Chemspec a Prochem Europe, díky kterým si poradíte s čištěním jakéhokoliv vlákna jakýmkoliv typem znečištění. V nabídce si můžete vybrat z širokého sortimentu extraktorů neboli tepovačů, mezi kterými naleznete malé spottery, extraktory střední velikosti, velké extraktory, TruckMount extraktory nebo ručně vedené extraktory od amerických producentů VersaClean, KleenRite, Mosquito, Prochem Europe nebo Sapphire Scientific, které patří mezi nejvýkonnější a nejspolehlivější na světě. Extraktory můžete vybavit špičkovými rotačními hubicemi na koberce Sapphire Scientiffic, Rotovac, KleenRite nebo profesionálními americkými hubicemi PMF Tools.

Pro ty, kteří dávají přednost suchému čištění koberců nebo čištění koberců s nízkou vlhkostí, máme k dispozici technologie prémiových výrobců HOST, Von Schrader, KleenRite, Excentr, Orbot, Cimex nebo Austria CRB Carpet Cleaner.

Koberce plní v interiéru velmi důležitou funkci filtru, který v sobě zachycuje vzdušné alergeny. Koberec není sám o sobě spouštěčem alergií, jak se většina lidí mylně domnívá. Alergie spouští až prach, pyly a exkrementy roztočů v něm zachycené. Jako u jakéhokoliv jiného filtru se při jeho zanedbané údržbě filtr přeplní, přestane alergeny a mikroorganismy zachytávat a naopak je začne uvolňovat do ovzduší stejně jako pevné podlahoviny. Lidé pak tyto látky vdechují, což způsobuje alergické reakce, astma a chronické zdravotní problémy. Při správné údržbě je však koberec pro kvalitu vnitřního ovzduší velmi prospěšný a významně ji zlepšuje.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme o další špičkové produkty, které umožňují odstranit jakékoliv typy znečištění ze všech typů kobercových vláken. Pokud si při výběru nebudete jistí, obraťte se na nás, rádi vám s tím pomůžeme. Zkontaktovat nás můžete na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.