Průmyslové ventilátory

Nejprodávanější

5 položek celkem
DRI-EAZ CFM 1000

Nízkoprofilový průmyslový ventilátor.

Kód: CFM-1000-230V
DRI-EAZ Dri-Pod

Kompaktní sušička podlah.

Kód: F451
DRI-EAZ STO&GO potrubí

Spirálové flexibilní potrubí pro větrání.

Kód: F405
DRI-EAZ Velo™ Pro

Nízkoprofilový průmyslový ventilátor.

Kód: F505
DRI-EAZ Vortex

Průmyslový výkonný ventilátor.

Kód: F174-230V

Vyberte si z široké nabídky průmyslových ventilátorů na vysoušení koberců, stěn a tvrdých podlahových krytin od společnosti DRI-EAZ

Špičkovou kvalitu najdete pouze u průmyslových ventilátorů značky DRI-EAZ

Vyberte si z naší nabídky výkonných průmyslových ventilátorů od americké společnosti DRI-EAZ, která vyrábí špičkové odvlhčovače, ventilátory a vysoušeče již od roku 1980. Průmyslové ventilátory využijete při vysoušení koberců, podlah, stěn, novostaveb a při restaurátorských činnostech zabývajících se odstraňováním škod způsobených vodou nebo ohněm. Ventilátory DRI-EAZ vynikají optimálním směrováním vzduchu, který vysokou rychlostí proudí přímo nad vysoušeným povrchem, a tím urychluje proces odpařování vody. Mezi jejich další výhody patří kompaktnost, odolná konstrukce a snadná přenosnost, stejně jako nízká energetická spotřeba a vysoká rychlost proudění vzduchu. Samozřejmostí je i nastavení různých intenzit sušení. V kontrastu s jejich vysokým výkonem vás překvapí jejich tichý chod, navíc bez nežádoucích vibrací. Pokud potřebujete vysušit prostory po vytopení či po mokrém čištění koberců či podlah, po malování atd., jsou ventilátory DRI-EAZ tou pravou volbou pro vás.

Chcete-li poradit s jejich výběrem, neváhejte se na nás obrátit emailem na info@dischem.cz nebo telefonicky na tel. čísle +420 702 078 350.