Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

PMF CV25SV (Nerezová štěrbinová hubice s délkou 45 cm)

Dostupnost: na objednávku

cena na dotaz


Popis produktu

Nerezová štěrbinová hubice s vnitřním sprejováním o délce 45 cm vhodná pro čištění koberců v úzkých prostorách nebo v rozích.

Ideální nástroj pro snadné čištění koberců ve velice úzkých oblastech. Vynikající pomůcka pro profesionální čištění koberců k dosažení dokonalých výsledků. Čistíte koberce, ale nedokážete se dostat do některých velice úzkých míst? S klasickou hubicí se tam nedostanete a ani žádným jiným tradičním postupem nejste schopni koberec vyčistit? PMF CV20SB štěrbinová hubice je určená k profesionálnímu čištění koberců ve velice úzkých prostorách. Za nebo pod nábytkem, za elektronikou, v rozích, za kabely, za dveřmi. Tady všude odvede dokonalou práci. Vyniká kvalitou, dlouhou životností a výkonem. Unikátní nástroj, který se osvědčil v boji proti odolným skvrnám i v těch nejhůře přístupných místech.


Klíčové vlastnosti:

  • Štěrbinová hubice k čištění velmi špatně přístupných míst.
  • Vyrobeno z nerezové oceli, včetně matic a šroubení.
  • Délka 45.72 cm.
  • Mosazný ventil do maximálního tlaku 34,5 baru (500PSI).
  • Vnitřní sprejování pro lepší komfort při práci.
  • Vhodné i pro půjčovny úklidových strojů – zvládne i hrubší zacházení.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.