Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Strong Industries TM4 (CRB stroj s protiběžně rotujícími kartáči)

Strong Industries TM4 (CRB stroj s protiběžně rotujícími kartáči)

Kód: TM4
Dostupnost: skladem

49.990 Kč

60.488 Kč vč. DPH


Popis produktu

Strong Industries TM4 je technologie určená k čištění koberců s nízkou vlhkostí enkapsulační metodou a pro suché čištění koberců pomocí absorpční směsi. TM4 je svými rozměry a vahou vhodný pro menší plochy a je velmi populární pro čištění domácností a hotelů. Ideální pro firmy, které s čištěním koberců začínají. Pracovní šířka kartáče je 38cm.

Stroj je možné použít i pro vpracování předstřiků do koberce před extrakčním čištěním. Po vybavení stroje volitelnými kartáči na tvrdé podlahy je možno strojem čistit i kamenné podlahy, dlažby, dřevěné terasy apod. 

Balení obsahuje:

  1. Stroj TM4 s protiběžně rotujícími kartáči.
  2. Modré standardní kartáče s indikátorem opotřebení. (Modré kartáče jsou vhodné na většinu syntetických a vlněných koberců)
  3. Sběrače pro absorpční směs. 

Volitelné příslušenství:

  1. Zelené tvrdší kartáče s indikátorem opotřebení. (Zelené kartáče jsou vhodné na zátěžové koberce nebo koberce s nízkým chlupem)
  2. Kartáče na čištění tvrdých podlah
  3. Tandemový rám pro spojení dvou TM4 dohromady a rozšíření pracovní plochy na 76cm. 

 Doporučujeme používat s přípravky EncapBrite II, EncapBrite SR a Ultra Pro Organic.

Co jsou CRB stroje a k čemu se používají?

Stroje s protisměrně rotujícími kartáči najdou využití v každé úklidové firmě nebo u specialistů na čištění koberců. Kartáčové stroje jsou určeny k suchému čištění koberců pomocí absorpční směsi, k čištění koberců s nízkou vlhkostí pomocí enkapsulačního detergentu a šamponování. Jsou také vhodné k zapracování předstřiků nebo k parfémování koberců. Jednoduše s nimi vyčistíte i tvrdé podlahoviny jako jsou například dlažby, vinylové podlahy, dřevěné podlahy atd. Kartáčové stroje Strong Industries, které máme v nabídce, vynikají kvalitním zpracováním z nerezové oceli, vysokou spolehlivostí, mobilitou a také účinností.

Parametry produktu

Výrobce: Strong Industries
Délka přívodního kabelu: 1 m
Hmotnost: 25,3 kg
Pracovní šířka: 38 cm
Počet otáček: 380 ot/min
Elektrické napětí: 220 V
Výkon: 745 W

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.