Kombinované čističky vzduchu

Vyčistěte vzduch pomocí čističek Excentr, které kombinují ionizaci, UV světlo a HEPA filtry

Kombinované čističky vzduchu představují nejvýkonnější technologie na hubení mikroorganizmů mezi pasivními čističkami vzduchu

Čističky vzduchu Excentr kombinující UVC světlo, ionizaci a vícestupňový filtrační systém jsou nejúčinnější pasivní technologií na hubení virů, bakterií a plísní na trhu. Tyto čističky vzduchu disponují sedmistupňovou úrovní filtrace vzduchu, kde přísun čistého vzduchu zajišťuje pětistupňový filtrační systém s mechanickým předfiltrem, celulárním filtrem s aktivním uhlím, filtrem studené katalýzy, antibakteriálním bavlněným filtrem a HEPA filtrem třídy 13. Šestou a předposlední úrovní filtrace je UV lampa, která spálí veškeré mikroorganismy, které projdou filtračním systémem, poslední sedmou úrovní čištění vzduchu je ionizátor, který do ovzduší vypouští čistý vzduch se zdraví prospěšnými zápornými anionty.

Přední světové laboratoře řadí čističky vzduchu Excentr na vrchol žebříčku systémů zlepšujících kvalitu vnitřního ovzduší. Chcete-li se o těchto moderních technologiích dozvědět více informací, neváhejte kontaktovat našeho obchodního zástupce na tel. čísle +420 776 667 430 nebo nás kontaktuje emailem na info@dischem.cz.