4 položek celkem
STRONG INDUSTRIES Ultra Pro Organic 12,5 kg

Absorpční přírodní směs na suché čištění koberců.

Kód: UPODC
Thomil Bacteromil Jabon 4 l (Dezinfekční mýdlo na ruce s Triclosanem)

Dezinfekční mýdlo na ruce s Triclosanem.

Kód: HAHP088
Chemspec Heavy Duty Soil Lifter 3,8 l (Univerzální prostředek pro čištění čalounění a koberců)

Univerzální prostředek pro čištění přírodních a syntetických sedaček a koberců.

Kód: 123380
CHEMSPEC Dry Fabric Cleaner 5 l

Čisticí prostředek na suché čištění tkanin.

Kód: 123377

Díky profesionálním čisticím prostředkům Prochem Europe nebo Chemspec docílíte při suchém nebo chemickém čištění koberců nejlepších možných výsledků bez poškození vláken.

Vyberte si z naší široké nabídky profesionálních čisticích prostředků určených k suchému nebo chemickému čištění koberců

Koberce vašich zákazníků dostávají každý den pořádně zabrat. U materiálů, které je možné čistit extrakční metodou, nebývá s jejich vyčištěním zásadní problém. Co ale s jemnými materiály, jako jsou přírodní rostlinná vlákna, popř. hedvábí, které do styku s vodou přijít nemohou? Ano, i tyto materiály se dají účinně a bezpečně čistit.

Čisticí prostředky z této kategorie jsou pro tento způsob čištění zhotoveny a dokážete si díky nim poradit s čištěním jakýchkoliv choulostivých materiálů. Čisticí prostředky z této kategorie vám zajistí dokonalé výsledky u těch materiálů, které nelze čistit tradičními metodami. Jsou výbornou volbou pro profesionály, kteří chtějí dosahovat skvělých výsledků u jakýchkoliv materiálů.

Budete-li potřebovat pomoci s jejich výběrem, neváhejte nás kontaktovat. K dispozici vám jsme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.