4 položek celkem
PRORESTORE ODORx Un-Duz-It Unleashed 5 l

Unikátní oxidační a enzymatický odstraňovač skvrn a zápachu moči.

Kód: 126375
Chemspec Urine Contamination Treatment

Odstraňovač zápachu od moči.

Kód: 123386
Chemspec Kill Odor Plus 5 l (Odstraňovač veškerých pachů)

Čisticí prostředek, odstraňovač skvrn a deodorant - vše v jednom.

Kód: 123381
CHEMSPEC Kill Odor Citrus 5 l

Vysoce efektivní víceúčelový deodorant.

Kód: 126076

Deodoranty a odstraňovače zápachů od společností ProRestore, Chemspec a Prochem Europe nepříjemné pachy rozkládají od základu, zbavíte se jich tak navždy

Široká nabídka profesionálních deodorantů a odstraňovačů zápachů z koberců

Nový koberec, cigaretový kouř, potraviny, lidská moč, zvířecí moč, zvratky. Mohli bychom pokračovat ještě dlouho, abychom zde všechny zdroje nepříjemného zápachu vyjmenovali. Věřte ale, že na všechny nepříjemné pachy zde máme řešení. Deodoranty a odstraňovače zápachů od renomovaných výrobců Prochem Europe, ProRestore a Chemspec pouze pachy nepřekrývají, jako většina konkurenčních výrobků, ale ničí pachy od zdroje. Tím zajistí, že nepříjemný zápach zmizí nadobro.

Řízené odstraňovaní nepříjemných pachů z koberců je obor sám pro sebe a vyžaduje hluboké znalosti. Všem, kteří chtějí své čištění koberců posunout na vyšší úroveň, doporučujeme absolvovat speciální školení, ve kterém si tuto praktiku osvojí.

Budete-li chtít s výběrem vhodného odstraňovače nepříjemného zápachu poradit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.