6 položek celkem
CARLISLE Pile Brush 45 cm

Hřeben na konečnou úpravu koberců.

Kód: 3629703
CCI AUSTRIA SPRAYER 1

Postřikovač pro CCI Austria TM4/5 a PRO35/45

Kód: SPX
Spotting Spatula

Špachtle na odstraňování žvýkaček a skvrn.  

Kód: 3013RS
Measuring Beakers

Odměrka o obsahu 100 ml je určená k přesnému dávkování čisticích prostředků.

Kód: 1069

Vyberte si z dalšího kvalitního příslušenství, které při čištění sedaček a koberců jistě oceníte

Mikroskop, pH metr, vlhkoměr, chrániče rohů, řadu náčiní na odstraňování skvrn a další užitečné věci, které se vám budou při čištění koberců a sedaček hodit, najdete právě v této kategorii

V této sekci naleznete různá „udělátka“, která se nikam jinam nevešla. Jedná se o pomůcky, které vám skvěle poslouží před, během i po čištění koberců či sedaček. Hodí se zejména profesionálům, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout vždy dokonalý servis a vynikající výsledky. Vaši zákazníci díky nim hned uvidí, že přijel opravdový profesionál.

V této kategorii naleznete širokou škálu příslušenství, které pro vás bude neocenitelným pomocníkem při profesionálním čištění koberců a sedaček. Najdete zde například široký výběr náčiní na odstraňování skvrn, voní drápy, UV baterky, špachtle na odstraňování žvýkaček apod. Oceníte ale i mikroskopy, pH metry, vlhkoměry, návleky na boty, bílé bavlněné ručníky na skvrny, ale třeba i náčiní na stěhování nábytku. Zákazníci ihned poznají, že si pozvali skutečného profesionála, když výše uvedené příslušenství budete používat a jim ještě například ochráníte rohy stěn a nábytku pomocí chráničů rohů.

Doplňkového příslušenství je nepřeberné množství. Pokud budete chtít s výběrem poradit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Můžete to udělat prostřednictvím našeho emailu info@dischem.cz nebo můžete zavolat na tel. číslo +420 702 078 350.