Tlakové hadice k extraktorům

Nejprodávanější

2 položek celkem
PMF HIDE-A-HOSE (Sací hadice a tlaková hadice v jednom)

Sací hadice a tlaková hadice v jednom.

Kód: HAH1-7-5FT
PMF Černá tlaková PVC hadice, 3 vrstvá vyztužená vysokopevnostním PES vláknem (metráž)

Černá neprůhledná PVC hadice, 3 vrstvá vyztužená vysokopevnostním PES vláknem (metráž).

Kód: AC40 BLACK

Vyberte si z široké nabídky našich tlakových hadic, které se hodí ke každému extraktoru

Objevte kvalitní tlakové hadice a rychlospojky k profesionálním extraktorům

Profesionální vybavení si žádá profesionální příslušenství. Neoddělitelnou součástí jsou také tlakové hadice. Ty v naší nabídce najdete zejména od společnosti PMF. Vynikají vysokou kvalitou a dlouhou životností. Můžete se na ně spolehnout při profesionálním čištění koberců či čalounění. Dokáží zajistit tlak až 3000 PSI (206 barů) a maximální provozní teplotu 100 °C, díky tomu se hodí prakticky k jakémukoliv čištění. Vyrobené jsou z vysoce kvalitních materiálů, které vám umožní nepřekonatelné výsledky.

Unikátní jsou pak naše Hide-A-Hose hadice, které kombinují tlakovou a sací hadici. Tlaková hadice je schovaná uvnitř sací hadice, a tak při práci nepřekáží a odpadá problém, jak tlakovou hadici k sací uchytit. Tato inovativní hadice je dostupná ve všech výše zmíněných barvách a rozměrech.

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350. Jsme vám plně k dispozici a rádi vám s výběrem pomůžeme. Tlakové hadice k extraktorům sami používáme každý den, a tak vám rádi poskytneme praxí nabyté zkušenosti.