PROCHEM Crystal Green 4 kg Prémiový práškový čisticí prostředek pro extrakční čištění koberců

Kód: S777-04
Pouze pro přihlášené

PROCHEM Crystal Green je vysoce koncentrovaný práškový čisticí prostředek bez iontových povrchově aktivních látek, určený pro extrakční čištění koberců. Poskytuje vynikající výsledky při odstraňování mastnoty, olejových skvrn a těžkého znečištění z komerčních koberců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crystal Green je navržen pro profesionální a průmyslové použití v horkovodních extrakčních strojích. Díky svému složení umožňuje snadné rozpouštění ve vodě a rychlou přípravu roztoku. Tento zelený prášek s bylinkově citronovou vůní efektivně odstraňuje nečistoty a zanechává minimální zbytky, čímž zajišťuje dlouhodobý čistý vzhled koberců.

Pro silně znečištěné oblasti se doporučuje použít v kombinaci s předstřiky, jako je PROCHEM Multi Pro nebo Trafficlean. Produkt je ideální volbou pro náročné čisticí úkoly v komerčních prostorách.

Klíčové vlastnosti

  • prémiový práškový čisticí prostředek pro extrakční stroje
  • vhodný pro mastnotu, olejové skvrny a silné znečištění
  • snadné rozpouštění a příprava roztoku
  • pH 9,5 při ředění

Doporučené ředění

  • Přenosné extraktory: Smíchejte 15 g produktu s 10 l horké vody.
  • TruckMount extraktory: Smíchejte 1 l produktu s 20 l vody pro přípravu koncentrátu a nastavte průtok na 2–4 galony za hodinu.

Návod k použití

  1. Předběžný test: Otestujte roztok na nenápadném místě koberce, abyste předešli nežádoucím reakcím.
  2. Příprava roztoku: Smíchejte Crystal Green podle doporučeného ředění a nalijte do nádrže extraktoru.
  3. Předčištění: Pro silně znečištěné oblasti aplikujte předčišťovací prostředek, jako je PROCHEM Multi Pro.
  4. Čištění: Použijte extrakotr k aplikaci roztoku a důkladnému čištění.

Technická doporučení

  • Produkt je určen pouze pro profesionální použití.
  • Používejte ochranné rukavice a brýle při manipulaci s koncentrátem.
  • Uchovávejte na suchém, dobře větraném místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detergenty a oplachovače na čištění koberců
Výrobce: Prochem
Barva: Zelená
Vůně: Bylinkově-citronová
Ředění: 1:666
Balení: 4 kg
Hodnota pH (ředěné): 9,5
Země původu: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola