Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Enkapsulace | DISCHEM.cz

Objevte vysokou kvalitu enkapsulace od společností Chemspec či MasterBlend

Zbavte se nečistot efektivně, rychle a s krátkou dobou schnutí.

Enkapsulace je proces, při kterém čisticí prostředek uvolňuje nečistoty a zapouzdří je v mikroskopickém polymeru. Zatímco koberec může být suchý velmi rychle, čisticí prostředek vyžaduje určitou dobu vytvrzování. K aplikaci těchto přípravků používáme postřikovače, kterými naneseme přípravek na čištěný povrch. K zapracování pak používáme kartáčové stroje s protiběžně rotujícími kartáči nebo jednokotoučové čisticí stroje s pomocí absorpčních mopů. Extrakce nečistot pak probíhá po vytvrzení výrobku při běžném vysávání. Tato metoda napomáhá pomalejšímu špinění koberců a zvyšuje účinnost extrakčního čištění. Doporučuje se provádět mezi extrakčními čištěními.

Podobně jako enkapsulace, předchází šamponování extrakčnímu čištění. Tato metoda čištění koberců je založena na čištění pomocí generátoru suché pěny nebo jednokotoučového stroje, který zapracovává šampon do koberce. Šampon se do koberce dostává díky nádrži s roztokem a kartáče vytváří hustou pěnu. Pěna nečistoty zapouzdří a začne je od vláken při uvolňovat. Samotná extrakce nečistot probíhá vysycháním šamponu, které se po vyschnutí z koberce vysají při pravidelném vysávání. 

Naše společnost nabízí široký výběr šamponů od renomovaných světových výrobců MasterBlend a Chemspec. A pokud byste si při výběru nebyli jistí, s klidem se na nás obraťte. K dispozici vám jsme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

V kategorii "Šampony a Enkapsulace" dále naleznete:

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.