Extraktory a tepovače na čištění sedaček

Nejprodávanější

8 položek celkem
KLEENRITE Edge
ZDARMAZDARMA

Výkonný, spolehlivý a ergonomický extraktor.

Kód: 364050CE3
KleenRite Horizon multifunkční extraktor
ZDARMAZDARMA

Lídr v čištění pevných podlahovin a koberců.

Kód: 384910CE3
KleenRite Sphere
ZDARMAZDARMA

Výkonný, bytelný a snadno přenositelný extraktor.

Kód: 324310CE1

Santoemma Sabrina je kompaktní a profesionální extraktor na čištění koberců a tvrdých podlah s vysokým sacím výkonem a krátkou dobou schnutí.

Kód: S1000CAA220M
SEBO AUTOMATIC XP10 DISCHEM 00jpg

Inteligentní vysavač s klepací hlavou - vhodný pro alergiky.

Kód: S90547
SEBO DART 1 01 DISCHEM

Profesionální tyčový vysavač s klepací hlavou - vhodný pro alergiky

Kód: 543/DAR
VersaClean 500H (Výkonný, spolehlivý a snadno ovladatelný profesionální extraktor)
ZDARMAZDARMA
VERSACLEAN 500H
Pouze pro přihlášené
Kód: 57
VersaClean Spotter
ZDARMAZDARMA
VERSACLEAN Spotter
Pouze pro přihlášené
Kód: 60

Vsaďte na spolehlivé a výkonné extraktory na čištění sedaček od firmy KleenRite, Prochem Europe či VersaClean

Objevte naši širokou nabídku profesionálních extraktorů na čištění sedaček

S extraktory na čištění čalounění si hravě poradíte, a to s jakoukoliv nečistotou. Můžete s nimi čistit nejen čalounění, ale také koberce, auta, letadla, lodě a další. Jedině u nás si můžete svůj příští extraktor nakonfigurovat podle svých potřeb a možností. Získáte tak přesně to, co k čištění čalounění potřebujete. Naše extraktory jsou určené zejména pro profesionály, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout jen ten nejlepší servis. Všechny komponenty jsou navíc jednoduše přístupné, opravitelné nebo vyměnitelné, a tak do rukou získáváte výjimečný nástroj, který vám bude sloužit dlouhá léta bez servisního zásahu. Pořízením těchto amerických extraktorů významně rozšíříte nejen své možnosti, ale i odbornost.

Extraktory neboli tepovače se dělí do čtyř hlavních skupin. V ČR se nejčastěji setkáváme s přenosnými extraktory, které se dají rozdělit na spottery a na ostatní přenosné extraktory. Méně častou, ale především ve velkých úklidových firmách mnohdy vídanou skupinou jsou ručně vedené extraktory. Další dvě skupiny v naší zemi prakticky neexistují. Jsou jimi TruckMount extraktory a extraktory se sedící obsluhou.

Pro čištění sedaček je nejvhodnější první kategorie těchto čisticích systémů. Extrakční čištění sedaček je nejúčinnější metodou, která využívá tlakové vyplachování suspendovaných nečistot pomocí čisticího roztoku. Při jejich používání je potřeba být opatrný na přeplnění odpadní nádrže pěnou vysoce pěnícími prostředky. To může vést až k vyhoření nebo vyplavení elektroniky. Proto jako prevenci doporučujeme používání odpěňovacích prostředků, které toto riziko sníží na minimum.

Při výběru vhodného extraktoru na čalounění hraje velkou roli sací výkon motoru a také to, zda má stroj ohřev čisticího roztoku, který zvyšuje účinnost čištění. Dalšími důležitými aspekty je pak mobilita a v neposlední řadě spolehlivost. Tlak čerpadla není v tomto případě klíčový, protože u čištění sedaček nepracujete s tak dlouhými vlákny jako u koberců. V tomto případě je mnohem důležitější mechanické působení hubice. Důležitých faktorů, které je zapotřebí sledovat, je však více. Proto jsme pro vás připravili přehledný návod, jak můžete pro vás nejvhodnější extraktor na sedačky snadno vybrat: Jak vybrat správný extraktor na čištění koberců a sedaček pro mé potřeby?

Budete-li chtít s výběrem extraktoru pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s výběrem pomůžeme anebo vám extraktor k vyzkoušení zapůjčíme zdarma. Na veškeré extraktory na sedačky poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.