Technologie na čištění sedaček s nízkou vlhkostí

Nejprodávanější

Von Schrader Esprit (Systém hloubkového čištění čalounění s nízkou vlhkostí)
ZDARMAZDARMA
VON SCHRADER Esprit
Pouze pro přihlášené
Kód: 51
 
Von Schrader Aridex (Nejrychleji schnoucí a nejbezpečnější čisticí systém na čalounění na trhu)
ZDARMAZDARMA
VON SCHRADER Aridex
Pouze pro přihlášené
Kód: 48
 
2 položek celkem
Von Schrader Aridex (Nejrychleji schnoucí a nejbezpečnější čisticí systém na čalounění na trhu)
ZDARMAZDARMA
VON SCHRADER Aridex
Pouze pro přihlášené

Hledali jste rychlý, efektivní a bezpečný způsob čištění sedaček a čalouněného nábytku? Von Schrader Aridex je tu pro Vás!

Kód: 48
Von Schrader Esprit (Systém hloubkového čištění čalounění s nízkou vlhkostí)
ZDARMAZDARMA
VON SCHRADER Esprit
Pouze pro přihlášené

Čistěte bezpečně jakýkoliv typ čalounění s nízkou vlhkostí díky šampovému extraktoru Von Schrader Esprit.

Kód: 51

Technologie na čištění sedaček s nízkou vlhkostí od společnosti VonSchrader, Orbot a Austria CRB Carpet Cleaner

Nejrychleji schnoucí čisticí systémy na čalounění na trhu

Čisticí technologie z této nabídky jsou velmi dobrou alternativou k extrakčnímu systému čištění. Při správném použití se dokáží extrakčnímu tepování sedaček svou efektivitou vyrovnat. Oproti konvenčním metodám čištění sedaček však tyto technologie pracují s minimálním množstvím vody, díky čemuž šetří životní prostředí, většina zákazníků ale uvítá i krátkou dobu schnutí, která může být i kratší než 30 minut. Vyčištěný čalouněný nábytek je tak použitelný téměř ihned po čištění, díky čemuž si tyto čisticí systémy získávají čím dál tím větší oblibu.

VonSchrader jsou stroje určené pro čištění čalounění s nízkou vlhkostí. Jsou vhodné pro dodavatele služeb, kteří se zaměřují na čištění domácností, hotelů, provozů, kin a dalších. Vynikají svou všestranností, protože s nimi můžete vyčistit jakýkoliv druh tkaniny. Ani vysoce jemné tkaniny nepoškodí. Díky těmto extraktorům generujícím suchou pěnu budete čistit sedačky efektivně, rychle a bez rizika nadměrného promočení tkanin. Po vyčištění je nábytek prakticky okamžitě použitelný. Díky tomu se snižuje doba nutná na schnutí, což ocení všude tam, kde si nemohou dovolit čekat na několikahodinové vysychání po extrakčním čištěním. V čalounění zůstává pouze 10 % vlhkosti. Po čištění nezůstávají žádné lepkavé zbytky ani zbytky čisticích prostředků.

Austria CRB Carpet Cleaner nemá tak sofistikované náčiní jako VonSchrader, ale díky jeho nízké ceně se hodí začínajícím podnikatelům nebo firmám, které se s čištěním sedaček setkávají méně. Tento systém se skládá z tlakového postřikovače generujícího suchou pěnu, která je nanášena pomocí speciálního kartáče na sedačky, jenž je nasazen na vysokootáčkové leštičce.

Naši nabídku pak uzavírají orbitální čističky od renomovaných výrobců Orbot a Rupes.. Jedná se o speciální ruční stroje se speciálním orbitálním pohybem kartáčů nebo absorpčních padů, které šampon nebo enkapsulační čisticí prostředek dokáží do čalounění zapracovat s vysokou efektivitou. Tyto stroje se hodí pro malé i velké plochy nebo pro větší počet čalouněného nábytku, jako jsou kancelářské budoby, hotely, divadla, kina, konferenční místnosti apod.

Budete-li chtít s výběrem poradit, neváhejte se na nás obrátit pro více informací. Jsme vám k dispozici na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.