11 položek celkem
KLEENRITE Edge
ZDARMAZDARMA

Výkonný, spolehlivý a ergonomický extraktor.

Kód: 364050CE3
KleenRite Horizon multifunkční extraktor
ZDARMAZDARMA

Lídr v čištění pevných podlahovin a koberců.

Kód: 384910CE3
KleenRite Sphere
ZDARMAZDARMA

Výkonný, bytelný a snadno přenositelný extraktor.

Kód: 324310CE1

Santoemma Sabrina je kompaktní a profesionální extraktor na čištění koberců a tvrdých podlah s vysokým sacím výkonem a krátkou dobou schnutí.

Kód: S1000CAA220M
SEBO AUTOMATIC XP10 DISCHEM 00jpg

Inteligentní vysavač s klepací hlavou - vhodný pro alergiky.

Kód: S90547
SEBO BS360 DISCHEM 01

Profesionální dvoumotorový vysavač s pokročilým systémem filtrace - vhodný pro alergiky

Kód: SBS360
SEBO DART 1 01 DISCHEM

Profesionální tyčový vysavač s klepací hlavou - vhodný pro alergiky

Kód: 543/DAR
VersaClean 500H (Výkonný, spolehlivý a snadno ovladatelný profesionální extraktor)
ZDARMAZDARMA
VERSACLEAN 500H
Pouze pro přihlášené
Kód: 57
VersaClean Spotter
ZDARMAZDARMA
VERSACLEAN Spotter
Pouze pro přihlášené
Kód: 60
Von Schrader Aridex (Nejrychleji schnoucí a nejbezpečnější čisticí systém na čalounění na trhu)
ZDARMAZDARMA
VON SCHRADER Aridex
Pouze pro přihlášené

Hledali jste rychlý, efektivní a bezpečný způsob čištění sedaček a čalouněného nábytku? Von Schrader Aridex je tu pro Vás!

Kód: 48
Von Schrader Esprit (Systém hloubkového čištění čalounění s nízkou vlhkostí)
ZDARMAZDARMA
VON SCHRADER Esprit
Pouze pro přihlášené

Čistěte bezpečně jakýkoliv typ čalounění s nízkou vlhkostí díky šampovému extraktoru Von Schrader Esprit.

Kód: 51

Objevte ty nejúčinnější technologie na čištění sedaček od společností KleenRite, SEBO, VersaClean, VonSchrader, Orbot, Rupes a dalších významných výrobců

Získejte to nejlepší ze světa technologií na čištění sedaček

Využijte sílu a všestrannost technologií na čištění sedaček a zvyšte kvalitu a profesionalitu vašich služeb. Naše čisticí systémy pro čištění čalounění a koberců nemají na trhu konkurenci. Nabízejí kombinaci vysokého výkonu a životnosti za přijatelnou cenu. Získáte díky nim vše, takže výsledky čištění budou vždy naprosto perfektní. Tyto technologie vynikají svou spolehlivostí a jednoduchou ovladatelností. Pořízením těchto technologií na čištění sedaček rozšíříte své možnosti nabízet služby komukoli v jakémkoli prostředí.

Ať už hledáte kvalitní vysavač, extraktor nebo něco, co vaše konkurence nemá, tak to u nás s největší pravděpodobností najdete. Jsou to například extraktory s generátory suché pěny od amerického výrobce VonSchrader, orbitální čističky na sedačky od Orbotu a Rupes či speciální čisticí systém na šamponování sedaček od rakouské společnosti Austria CRB Carpet Cleaner.

Při výběru technologií na čištění sedaček a čalouněného nábytku je důležité se rozhodnout, jakou filosofii při svém podnikání budete razit. Zda upřednostníte ekologii, rychlou dobu schnutí, rychlost čištění nebo jestli dáte přednost konvenčním a dobře známým čisticím systémům, které budete mít přizpůsobené přesně podle svých a zákazníkových potřeb. Hlavně pro začínající podnikatele to nemusí být vůbec snadné rozhodování. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý návod, který vám s výběrem té správné technologie pomůže: Jak vybrat nejvhodnější technologii na čištění sedaček a čalouněného nábytku?

A pokud si ani pak nebudete jisti, s klidem se na nás obraťte. Sami technologie na čištění sedaček testujeme v praxi, a tak vám dokážeme poradit, jaký stroj se hodí právě vám. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.