4 položek celkem
CHEMSPEC Kill Odor Citrus 5 l

Vysoce efektivní víceúčelový deodorant.

Kód: 126076
Chemspec Kill Odor Plus 5 l (Odstraňovač veškerých pachů)

Čisticí prostředek, odstraňovač skvrn a deodorant - vše v jednom.

Kód: 123381
Chemspec Urine Contamination Treatment

Odstraňovač zápachu od moči.

Kód: 123386
PRORESTORE ODORx Un-Duz-It Unleashed 5 l

Unikátní oxidační a enzymatický odstraňovač skvrn a zápachu moči.

Kód: 126375

Pomocí naší nabídky odstraňovačů zápachů ze sedaček od společnosti ProRestore, Chemsepc a Prochem Europe nebudete nepříjemné pachy pouze překrývat, ale budete je od základu rozkládat, čímž se jich zbavíte navždy

Široká nabídka profesionálních deodorantů a čisticích prostředků na odstraňování zápachů ze sedaček

Odstraňovače zápachů ze sedaček od společnosti Chemspec, ProRestore a Prochem Europe jsou určené pro profesionály, kteří se zabývají čištění čalouněného nábytku. Zápach v interiéru je nejen nepříjemný, ale dokáže naprosto zkazit náladu. Vtíravý, vlezlý, nepříjemný puch je mnohdy horší než viditelný nepořádek.

Nedokážete s nepříjemným zápachem účinně bojovat? Díky těmto produktům lehce odstraníte zápach po úniku moči, po potravinách, domácích mazlíčcích atd. S našimi profesionálními deodoranty a čisticími prostředky zvládnete nadobro odstranit i ten nejnepříjemnější odér. Zápach už pro vás nebude představovat žádný problém a vaši zákazníci budou nadmíru spokojeni.

Nevíte si rady při výběru odstraňovače zápachu ze sedaček? Potřebovali byste poradit? Obraťte se na nás! Jsme vám plně k dispozici! Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.