2 položek celkem
CHEMSPEC Dry Fabric Cleaner 5 l

Čisticí prostředek na suché čištění tkanin.

Kód: 123377
Chemspec Heavy Duty Soil Lifter 3,8 l (Univerzální prostředek pro čištění čalounění a koberců)

Univerzální prostředek pro čištění přírodních a syntetických sedaček a koberců.

Kód: 123380

Dosáhněte při suchém nebo chemickém čištění sedaček nejlepších výsledků díky produktům od Prochem Europe nebo Chemspec

Objevte širokou škálu profesionálních čisticích prostředků určených k suchému nebo chemickému čištění sedaček

Čalounění vašich zákazníků dostává každý den pořádně zabrat. Jídlo, pití, samotné sezení, často i dovádění malých dětí nebo domácích mazlíčků - to všechno zanechává na čalounění stopy v podobě skvrn, špíny a fleků. A pokud jste už někdy tyto skvrny zkoušeli vyčistit, víte, že to často není jednoduché. U vláken, které nemohou přijít do styku s vodou, se tento problém ještě násobí.

I přesto mohou být tyto jemné a choulostivé materiály čištěny. Za tímto účelem jsou čisticí prostředky z této kategorie vyráběny a dokáží si hravě poradit s bavlnou, hedvábím a jinými převážně přírodními vlákny, které by neměly přijít do styku s vodou. Suché a chemické čištění čalounění vám zajistí dokonalé výsledky i u těch materiálů, které nelze čistit tradičními metodami. Díky těmto čisticím prostředkům zajistíte dokonalou péči i těm nejchoulostivějším materiálům. Můžete je použít na jakýkoliv čalouněný nábytek, oděv nebo závěsy. Skvělá volba pro profesionální čištění čalounění.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. K dispozici vám jsme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. Čísle +420 702 078 350.