Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Předstřiky na čištění čalounění | DISCHEM.cz

Nabízíme předstřiky na čištění čalounění od světových značek MasterBlend a Chemspec

Rozložte skvrny ještě před samotným čištěním díky našim předstřikům na čištění čalounění 

Skvrny si nevybírají. Někdy je to s nimi snadné a jdou snadno dolů. Jindy se ale čalounění či jiných tkanin drží jako klíště a nechtějí se ani za nic pustit. V takovou chvíli přichází na scénu předstřiky na čištění čalounění. Klíčový pomocník, který si poradí i s jakýmkoliv druhem znečištění nebo typem materiálu. Jsou velice efektivní a přináší nadstandardní sílu. Stačí je aplikovat na zasažené místo pomocí postřikovače před samotným čištěním. Předstřiky na čištění čalounění skvrnu snadno rozloží. Díky tomu pak půjde samotné čištění lehce a rychleji. Výsledek bude naprosto dokonalý. Zároveň v naší nabídce najdete to nejlepší, co se aktuálně na trhu nachází. Nabízíme předstřiky na čištění čalounění od světových značek Chemspec a MasterBlend. To jsou špičky ve svém oboru, a tak se na jejich produkty můžete spolehnout.

A pokud byste si přece jen ještě stále nevěděli při výběru vhodných předstřiků na čalounění rady, obraťte se na nás. Jsme zde pro vás a rádi vám s výběrem pomůžeme! Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.