Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

HEPA čističky vzduchu | Dischem.cz

Dosáhněte nejlepší možné účinnosti v čištění vzduchu s HEPA čističkami

HEPA filtr je jediná filtrační technologie, u které je vědecky prokázáno, že dokáže odfiltrovat jemné částice s účinností více než 99 %

Čističky vzduchu s HEPA filtry dosahují účinnosti až 99,999995% při filtrování částic 33x menších než průměr lidského vlasu (0,3 mikrometru) HEPA filtr je v současnosti jediná filtrační technologie, u které je vědecky prokázáno, že dokáže odfiltrovat takto jemné částice s účinností více než 99%. V našem e-shopu naleznete čističky s HEPA filtry třídy 13, které mají účinnost 99,97% a jsou nejlepšími komerčně prodávanými typy HEPA filtrů.

HEPA filtry jsou vhodné proti alergenům, zápachu od cigaret, jsou vhodné do prašného prostředí, pro školy, domácnosti i kanceláře. Pomáhají v oblastech s vysokou koncentrací smogu, v průmyslových regionech i během epidemií. Čističky z této nabídky dokáží přefiltrovat vzduch v místnosti několikrát za hodinu. Ano, nejedná se o chybu, ale o skutečnost. Oproti komerčně používaným čističkám, které dokáží přefiltrovat vzduch většinou 3x za 24 hodin, naše čističky dokáží pročistit vzduch v místnosti o rozloze 350 m³ i 6x za hodinu. 

Čištění a kvalita vnitřního vzduchu je rozsáhlý obor, kterému nemusí rozumět každý. Chcete-li poradit s výběrem v hodné technologie pro vaše potřeby, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.