Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Odstraňovače zápachů | Dischem.cz

Pomocí naší nabídky odstraňovačů zápachů od společnosti ProRestore a Master Blend nebudete nepříjemné pachy pouze překrývat, ale budete je rozkládat, čímž se jich zbavíte navždy

Široká nabídka profesionálních deodorantů a čisticích prostředků na odstraňování zápachů

Odstraňovače zápachů od společnosti ProRestore a Master Blend jsou určené pro profesionály, kteří se zabývají restaurátorskou činností. Díky těmto produktům dokážete odstranit zápach po vyhoření, po vytopení, po úniku moči nebo třeba i po potravinách, plísních a zápach z kanalizací a odpadů. Zápach dokáže naprosto zkazit náladu. Vtíravý, vlezlý, nepříjemný zápach je mnohdy horší než špatný šéf. Nedokážete se jej zbavit? Pak vám pomohou profesionální deodoranty a čisticí prostředky na odstraňování zápachů. S nimi zvládnete i ten nejnepříjemnější puch. Močový zápach, zápach po domácích zvířatech nebo od některých potravin už pro Vás nebude představovat žádný problém.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Strakonická 130
46008, Liberec 8

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.