Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Odstraňovače zápachů | Dischem.cz

Pomocí naší nabídky odstraňovačů zápachů od společnosti ProRestore, Chemsepc a Master Blend nebudete nepříjemné pachy pouze překrývat, ale budete je rozkládat, čímž se jich zbavíte navždy

Široká nabídka profesionálních deodorantů a čisticích prostředků na odstraňování zápachů.

Odstraňovače zápachů od společnosti Chemspec, ProRestore a Master Blend jsou určené pro profesionály, kteří se zabývají restaurátorskou činností. Díky těmto produktům dokážete odstranit zápach po vyhoření, po vytopení, po úniku moči nebo třeba i po potravinách nebo třeba plísních. Zápach dokáže naprosto zkazit náladu. Vtíravý, vlezlý, nepříjemný zápach je mnohdy horší než špatný šéf. Nedokážete se jej zbavit? Pak vám pomohou profesionální deodoranty a čisticí prostředky na odstraňování zápachů. S nimi zvládnete nadobro odstranit i ten nejnepříjemnější puch. Močový zápach, zápach po domácích zvířatech nebo od některých potravin už pro vás nebude představovat žádný problém a zákazníci vám budou líbat ruce.

Nevíte si rady při výběru? Potřebovali byste poradit? Nebo jen nevíte, který odstraňovač zápachů zvolit? Obraťte se na nás! Jsme vám plně k dispozici! Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.