Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Extrakční čištění čalounění | Dischem.cz

Objevte naši nabídku profesionálních detergentů, oplachovačů a předstřiků na extrakční čištění čalounění od renomovaných výrobců MasterBlend a Chemspec

Díky naší bohaté nabídce čisticích prostředků určených k extrakčnímu čištění čalounění předběhnete vaší konkurenci o jednu délku a ukážete jim zadní ploutev

Extrakční čištění sedaček nazývané někdy také jako tepování sedaček je nejrozšířenější čisticí metodou na světě. Tento způsob čištění vám nabízí mimořádný účinek, a to i vůči velice odolným skvrnám. Extrakční čištění umožňuje vysoce hloubkové čištění různých typů textilií. Ať už se jedná o odolnější, anebo naopak jemnější materiály. Správně zvoleným postupem a díky našim profesionálním čisticím prostředkům bez obsahu mýdel dosáhnete takových výsledků, o kterých se vaší konkurenci ani nesnilo. Vzhled čalounění bude díky tomu opět jako nový. 

Máte ještě nějaké otázky? Potřebujete poradit při výběru? Pak jste tady naprosto správně! Jsme vám totiž plně k dispozici a rádi vám při výběru nebo při čištění čalounění pomůžeme. Obracejte se na nás na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

V kategorii "Extrakční čištění čalounění" dále naleznete:

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.