Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Detergenty a oplachovače na čištění čalounění | Dischem.cz

Profesionální hloubkové čištění čalounění s detergenty a oplachovači značky Chemspec a MasterBlend

Detergenty a oplachovače na čištění čalounění vám nabídnou ještě lepší výsledky z čištění a prodloužení životnosti čištěného povrchu

Zvolte si detergenty a oplachovače světové špičky MasterBlend a Chemspec. Čistí bez použití mýdel a jiných tenzidů, které do čalounění nepatří. Díky svému unikátnímu složení převedou všechny nečistoty a zbytky povrchově aktivních látek do roztoku, který lze rychle a beze zbytku z čalounění opláchnout. Jednoduché, snadné a rychlé. Takové je použití detergentů na čištění čalounění. Výborně se také hodí pro posílení předstřiků a k neutralizaci alkalických nebo kyselých zbytků z čalounění. 

Oplachovače nemají tak významnou čisticí sílu jako detergenty, ale hodí se k čištění jemných nebo přírodních materiálů, které nesmí přijít do styku s alkáliemi a zároveň se hodí k oplachování předstřiků nebo tenzidů, které použil někdo před vámi. 

Detergenty a oplachovače jsou tak vhodným doplňkem k předstřikům. Při jejich výběru byste měli brát zřetel na to, co chcete oplachovat a čistit a zároveň nesmíte zapomínat na materiál čalounění.

Budete-li chtít poradit s jejich výběrem, neváhejte se na nás obrátit. K dispozici vám jsme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.